Ve dnech 14. a 15. 4. 2026 proběhne sběr starého papíru.
Papír budeme vybírat v areálu školy mezi 3. a 4. pavilonem (na školním dvoře):
v úterý 14. 4. od 14.00 do 17.00 hod.,
ve středu 15. 4. od 7.00 do 8.00 hod.
Prosíme o účast všechny žáky školy 1. i 2. stupně.
Papír noste zvážený a svázaný!
Sbíráme noviny, časopisy, knihy bez pevných vazeb.
Pozor! Sběr nesmí obsahovat karton!
Děkujeme za každé přinesené kilo papíru :).
