Ve dnech 14. a 15. 4. 2026 proběhne sběr starého papíru.

Papír budeme vybírat v areálu školy mezi 3. a 4. pavilonem (na školním dvoře):

v úterý  14. 4. od 14.00 do 17.00 hod.,

ve středu 15. 4. od 7.00 do 8.00 hod. 

Prosíme o účast všechny žáky školy 1. i 2. stupně.

Papír noste zvážený a svázaný!

Sbíráme noviny, časopisy, knihy bez pevných vazeb.

Pozor! Sběr nesmí obsahovat karton!

Děkujeme za každé přinesené kilo papíru :).