Fakultní základní škola Olomouc

Jste zde: Home ZÁPISY ONLINE

Banner

ZÁPISY ONLINE

Vítáme Vás u zápisu do 1. třídy.

 

Několik pokynů úvodem:

Tento způsob zápisu nám nedovolí zapisovat děti na každé pracoviště školy zvlášť, proto nemusíte při zápisu sledovat, na kterém pracovišti se v rámci webu pohybujete. Přesto musíme zajistit, abyste měli možnost zapsat své dítě na pracoviště školy, které jste si zvolili (pracoviště Tererovo nám. 1 nebo pracoviště Helsinská 6) - viz bod 2.2.

 

  1. 1   Nejprve budete v e-zápisu vyplňovat PŘIHLÁŠKU. Teprve po jejím vyplnění a uložení budete vyplňovat ŽÁDOST O PŘIJETÍ, případně žádost o odklad povinné školní docházky.
  2. 2   V žádosti o přijetí je nutné uvést do poznámek, na které pracoviště své dítě zapisujete.
  3. 3   Žádost potom prosím vytiskněte, podepište a doručte obratem do školy (nejpozději do 5 dnů) některým ze způsobů, které jsou uvedeny v informacích k zápisu na webových stránkách školy, a také je obdržíte mailem po zapsání svého dítěte do školy. Podepsanou žádost o přijetí dítěte k základnímu vzdělávání  a případné další dokumenty doručte na pracoviště té školy, na které jste své dítě zapsali.
  4. 4   Současně zašlete na kontaktní adresu daného pracoviště mail ve tvaru: JMÉNO A PŘÍJMENÍ DÍTĚTE, PRACOVIŠTĚ TERERA nebo PRACOVIŠTĚ HELSINSKÁ (zvolte jednu variantu).

Děkujeme za spolupráci i pochopení. V případě jakýchkoliv nejasností či problémů nás kontaktujte.

 

 A NYNÍ VLASTNÍ ZÁPIS