Fakultní základní škola Olomouc

Jste zde: Home Aktuality Mikulášská sbírka

Mikulášská sbírka

Tisk PDF

Vážení rodiče,

naše škola se již pošesté zúčastní humanitární sbírky: 

„Zkuste udělat zázrak – Staňte se Mikulášem“.

Pokud chcete i Vy přispět na dobrou věc, Vaše dary (např. trvanlivé potraviny - rýže, těstoviny, konzervy, káva, čaj, sladkosti apod., hygienické potřeby a drogerii - dětské pleny, prací prášky, vlhčené ubrousky apod., školní pomůcky, dětské knížky a hračky - knihy, omalovánky, motorické hračky, puzzle, stavebnice, pastelky, školní pouzdra, batohy aj., plyšáky a hračky prosím nenoste!

uvítáme na naší škole – v žákovské knihovně ve dnech:

ve dnech 27. listopadu (středa) od 7.40 do 15.00 hod.

a 28. listopadu (čtvrtek) od 7.40 do 14.00 hod.

Po ukončení sbírky bude vše předáno olomouckému centru Maltézské pomoci o.p.s.!

Mikul_1